Portal Planinskega društva Mislinja

NOVA VABILA

Program dela 2021
Na spodnji povezavi je objavljen program dela za leto 2021:
Program dela 2021
 

VREMENSKI PODATKI

DELOVNA AKCIJA PD MISLINJA Natisni E-pošta
Avtor: Peter Zupanc   
torek, 20 julij 2021
mala_slika Delovna akcija PD Mislinja Na povabilo turističnega društva Mislinja je v torek, 13.07.2021, skupina naših članov postavila zaščitno ograjo in tako zavarovala pot, ki vodi od pohodne poti do Košičevega grabna in omogoča lepši pogled na Lukov slap. Področje, kjer teče neimenovan potok, se je imenovalo Lukovo in iz tega izvira ime Lukov slap. Pot do slapa vodi skozi Mislinjski jarek vse do Komisije oziroma do gozdarske koče. Od tam je še približno deset minut hoje po gozdu v smeri Rogle. Pot je označena in ni zahtevna. S tem dejanjem smo ponovno dokazali, da dobro sodelujemo z društvi v naši občini in ob potrebi priskočimo tudi na pomoč. Oglejte si fotografije.
 

OBRAZEC ZA PRIJAVO


Ste pozabili geslo?
Ustvari nov uporabniški račun

BODITE OBVEŠČENI!

Z registracijo na našem portalu boste vključeni tudi v sistem obveščanja o aktivnostih našega društva!
konv4Preko elektronske pošte Vam bodo posredovana aktualna vabila na pohode in izlete...
Če še niste registrirani, lahko to storite tukaj.