Portal Planinskega društva Mislinja

NOVA VABILA

100 URŠK NA URŠLJO GORO
Planinsko društvo Mislinja vabi v nedeljo 21.10.2018 na pohod

excel  100 Uršk na Uršljo goro
 
ŠMARNA GORA
Planinsko društvo Mislinja vabi v nedeljo 09.10.2018 na pohod po
Šmarno goro

excel  Šmarna gora
 

VREMENSKI PODATKI

MIRKO SUŠEC - DOBITNIK BRONASTEGA GRBA OBČINE MISLINJA Natisni E-pošta
Avtor: Peter Zupanc   
torek, 27 junij 2017
dsc_7075 Mirko Sušec – dobitnik bronastega grba občine Mislinja V soboto, 24.06.2017, se je s svečano sejo občinskega sveta občine Mislinja zaključilo letošnje praznovanje občinskega praznika. V nabito polni dvorani PC Lopan so bila med drugim podeljena priznanja občine Mislinja. Žirija za nagrade in priznanja občine Mislinja je občinskemu svetu v potrditev predlagala tudi našega člana Sušec Mirka. Občinski svet občine Mislinja je prepoznal dolgoletno aktivno in požrtvovalno delo našega Mirka v vrstah Planinskega društva Mislinja. Na njega smo se vedno lahko zanesli, pa naj bo to njegova skrb za planinske poti ali kot dolgoletnega praporščaka. Poleg tega je še vedno našel čas za aktivnosti v krajevnem odboru rdečega križa in pri društvu invalidov Mislinja. Na pomoč je znal priskočiti tudi sokrajanom pri pripravi kurjave ali pri urejanju vrta. Za vse našteto je prejel priznanje Bronasti grb občine Mislinja. Za njegovo skrb za planinske poti, ko mu ni bilo mar za ure in dneve prebite za prostovoljstvo, ko se ni vprašal, koliko časa je za to porabil, in za njegovo ljubezen do planinstva in sočloveka menimo, da je priznanje prišlo v prave roke. Za prejeto priznanje mu iskreno čestitamo. Zapisal: Ivan Arko Fotografije: Bojan Šinko Oglejte si fotografije z opisi.
 

OBRAZEC ZA PRIJAVO


Ste pozabili geslo?
Ustvari nov uporabniški račun

BODITE OBVEŠČENI!

Z registracijo na našem portalu boste vključeni tudi v sistem obveščanja o aktivnostih našega društva!
konv4Preko elektronske pošte Vam bodo posredovana aktualna vabila na pohode in izlete...
Če še niste registrirani, lahko to storite tukaj.