Portal Planinskega društva Mislinja

NOVA VABILA

DAN ŠPORTA
Planinsko društvo Mislinja vabi v sredo 23.09.2020 na pohod ob
dnevu slovenskega športa

excel  Dan športa
 
Program dela 2020
Na spodnji povezavi je objavljen program dela za leto 2020:
Program dela 2020
 

VREMENSKI PODATKI

MIKLAVŽEV POHOD - OGLEDNA TURA Natisni E-pošta
Avtor: Peter Zupanc   
nedelja, 10 december 2017
miklavuev_pohod Miklavžev pohod - ogledna tura Pri sestavljanju pohodov za naslednje leto so vodniki predlagali, da se pripravi Miklavžev pohod v naši občini. Izhajali so iz dejstva, da se je zadnjih nekaj let število članov, ki so se podali na tradicionalni Miklavžev pohod na Mrzlico, zelo zmanjšalo in je bil zaradi tega strošek prevoza visok kar je odvrnilo še tistih nekaj pohodnikov, ki bi se pohoda udeležili. Sklenili smo, da se v soboto, 9. decembra, podamo na ogledno turo, kjer se pripravi trasa in časovnica za nočni pohod, ki se bo prvič izvedel naslednje leto v soboto, 8. decembra 2018. Pot nas je vodila od picerije Vagon, po mislinjskem grabnu do bivše šole in nato v strmino do kmetije Miklavž. Od tam pa v smeri Pirševega doma nazaj na izhodiščno točko. Na sami poti smo določili dve postojanki, kjer bi se okrepčali s čajem. Med samo potjo smo uživali v pravi zimski idili, jasnem zvezdnem nebu in nizkih temperaturah. Na poti se nam je pridružilo nekaj naših članic in članov. Na koncu so bili navdušeni nad samo idejo in tudi trasa jim je bila všeč. Torej drugo leto vsi skupaj prisrčno vabljeni na prvi Miklavžev pohod v Mislinji. Oglejte si fotografije z opisi.
 

OBRAZEC ZA PRIJAVO


Ste pozabili geslo?
Ustvari nov uporabniški račun

BODITE OBVEŠČENI!

Z registracijo na našem portalu boste vključeni tudi v sistem obveščanja o aktivnostih našega društva!
konv4Preko elektronske pošte Vam bodo posredovana aktualna vabila na pohode in izlete...
Če še niste registrirani, lahko to storite tukaj.